REFERENCE

"S jeho přístupem a hlavně dobrým výsledkem, jsem velmi spokojená."

V minulém roce jsem měla velké problémy s krční páteří. S následnou rehabilitací v Uherském Hradišti a Veselí nad Moravou jsem byla nespokojená. Zde bylo především moc málo času na každého pacienta. Na základě doporučení jsem se obrátila na pana Koláře - místního fyzioterapeuta. Ten má vždy dostatek času zdravotní potíže prodiskutovat, všechno ochotně vysvětlit a podle potřeby procvičovat. Velikou výhodou je také to, že tuto zdravotní službu máme přímo v obci. S jeho přístupem a hlavně dobrým výsledkem, jsem velmi spokojená.

A.K., Ostrožská Lhota"Zbavil mě nepříjemné bolesti v oblasti bederní páteře."

Ráda bych poděkovala panu Mgr. Kolářovi za péči, kterou mi věnoval, a zbavil mě tak nepříjemné bolesti v oblasti bederní páteře, která mě trápila několik měsíců a kterou můj ortoped nebyl schopen vyřešit. Díky jeho odbornému a pečlivému přístupu a dodržením jednoduchého cvičení jsem se po pár dnech cítila mnohem lépe a bolest v krátké době postupně vymizela. Příjemné prostředí ordinace a profesionální jednání pana magistra přispělo k mým velmi pozitivním pocitům. Též jsem ocenila mimořádně flexibilní ordinační hodiny. Jsem moc ráda, že se mi podařilo najít odborníka, na kterého se mohu v budoucnu s důvěrou obrátit, jelikož vím, že jeho prvotním zájmem je pomoci svým pacientům.

Mgr. Petra Soukupová, Veselí nad Moravou" Z ordinace jsem vždy odcházel s pocitem úlevy."

Zavolal jsem Mirkovi kvůli bolesti zad. Pozval mě k sobě do ordinace, sedli jsme si spolu ke stolu a on ochotně vyslechl moje problémy a zeptal se mě na pár věcí. Po chvilce povídání jsme se dali do cvičení. Cvičení není nijak náročné, naopak je uvolňující. Vždy, když jsme po půl hodince skončili, doporučil mi i nějaké cviky na doma. Z ordinace jsem vždy odcházel s pocitem úlevy. Po dvou dalších návštěvách a pravidelném cvičení mi bolesti ustoupily. Mirek má k pacientům opravdu profesionální přístup a já osobně jsem byl nadmíru spokojen.

Zbyněk Š., Ostrožská Lhota"Ochotný, příjemný a věcný profík :-).."

V průběhu Vánoc 2013 jsem začala mít problémy a velké bolesti bederní páteře. Bolesti nijak neustupovaly, cvičení nepomáhalo, právě naopak, a teplé obklady a masáže pomohly vždy jenom na chvíli. Protože jsem naprosto odmítla myšlenku, že ve 30+ :-) letech je to už normální a občas se to stává, vzpomněla jsem si na fyzioterapeuta Mirka. Ten si okamžitě udělal čas, poradil jeden jediný, ale efektivní cvik, a bolesti začaly okamžitě ustupovat. Cvičení jsem musela opakovat několikrát denně , ale nebylo to nijak nerealizovatelné, po každém protažení se mi hodně ulevilo. Mirek mi trpělivě vysvětlil, že když budu správně cvičit a nebudu sedět jak paragraf, žádné vysunuté plotýnky se nemusí opakovat a já po 2 týdnech jeho péče nevím prakticky o ničem. Takže jestli má kdokoliv problémy a bolesti pohybového aparátu, nebojte se na Mirka obrátit, je to ochotný, příjemný a věcný profík :-). Vřele DOPORUČUJU!!!!

Marta Václavíková, Kuželov (Washington D.C.)"Už z první návštěvy jsem byla nadšená"

Již delší dobu mě bolely nohy – lýtka. Nejvíc v klidu, večer před usnutím. U mě platilo klid = bolest. Byla jsem na různých vyšetřeních a výsledek žádný. Na doporučení jsem se obrátila na Mgr. Koláře. Už z první navštěvy jsem byla nadšená. Nejdřív ochotně vyslechl moje problémy a zeptal se na doplňující informace o mém zdravotním stavu. Pak provedl masáž nohou a ukázal jednoduché cviky, jak cvičit doma. Již po první návštěvě jsem večer usnula v klidu, aniž bych cítila bolest v nohou. Doma cvičím předepsané cviky, občas jdu na masáž. Jsem s ním spokojená, kdo máte problémy s pohybovým aparátem, neváhejte a obrat´te se na něj. Tolik času si na Vás neudělá žádný lékář.

Hana Páčová, Ostrožská Lhota